Langlaufen, alpineskiën, sleeën en sneeuwschoenwandelen. Ski en sleepiste ovifat gesloten (dd 13-1-2026), langlauf Xhoffraix, mont en botrange gesloten
Informatieverzoek![]() | |
Het skigebied van Ovifat heeft drie liften en drie skipistes: een groene piste, een blauwe piste en de enige rode piste van België met een hellingshoek van rond de 80%. Tevens is er een officiële sledebaan aanwezig.
Ja, de loipes van de Botrange zijn relatief vlak en daardoor goed te doen voor beginners. Er zijn routes uitgezet van 4, 5, 6 en 20 km.
Het langlaufgebied van Xhoffraix ligt op 4 km afstand, Baugnez bevindt zich op zo'n 7 km en het skigebied van Ovifat ligt op 10 km afstand van de camping.
Bij de langlaufloipes van Baugnez, gelegen op circa 7 km van de camping, kunt u naast langlaufen ook een sneeuwschoenentocht maken.